Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


jej wysokość łechtaczka co powinnaś o niej wiedzieć
#1
Jest mniejsza od penisa, a może od niego więcej, mocniej, częściej - jej wysokość łechtaczka. Oto 10 interesujących faktów o łechtaczce.

Łechtaczka:
   

1. Jest niezwykle wrażliwa.
Łechtaczka ma co najmniej 8 tys. zakończeń nerwowych – to dwukrotnie więcej niż ma penis.
Fallus w kategorii wrażliwość przegrywa więc z łechtaczką, ale co tam fakty, skoro panowie wolą zajmować się wyimaginowanym problemem: „czy rozmiar ma znaczenie?”


2. To dopiero wierzchołek góry przyjemności.
Malutka łechtaczka to pikuś plątaniny nerwów zlokalizowanych z miednicy kobiety. Sygnały rozkoszy wędrują z łechtaczki aż do ponad 15 tys. zakończeń nerwowych w dnie miednicy.

3. Jest większa niż się wydaje.
Tylko jedna czwarta łechtaczki jest widoczna, większa jej część jest skryta we wnętrzu ciała kobiety.

4. Każda jest wyjątkowa
Wszyscy się różnimy. Dlaczego więc łechtaczki miałyby być identyczne? Bywają większe i mniejsze, wystające i ukryte, mniej lub bardziej wrażliwe na dotyk. Każda z nas jest wyjątkowa i ma inne potrzeby. Ważne jest by zaakceptować swoje ciało i odkryć co nam sprawia przyjemność.

5. Jest kluczem.
Bez wahania można powiedzieć, że łechtaczka jest kluczem do kobiecej przyjemności. W języku greckim łechtaczka, „clitoris” dosłownie znaczy “klucz”.

6. Zarezerwowana tylko dla rozkoszy
Łechtaczka jest wyjątkowym organem służącym tylko i wyłącznie kobiecej przyjemności. Ten malutki, wrażliwy obszar ciała nie pełni funkcji wydzielniczych czy wydalniczych, nie jest też bezpośrednio zaangażowany w prokreację. Pod tym względem łechtaczka to fenomen. Posiadanie łechtaczki to biologiczny przywilej kobiet, który potrafi przysporzyć im cierpienia – otóż w niektórych regionach Świata praktykowane jest wycinanie łechtaczki, tzw. klitoridektomia. Całe to barbarzyństwo ma na celu pozbawić kobiety przyjemności czerpanej z seksu.

7. Rośnie
Łechtaczka zmienia swoje rozmiary w różnych etapach życia kobiety. W okresie dojrzewania zaczyna rosnąć, by u jego kresu powiększyć się 1,8 raza. Dalszy wzrost łechtaczki ma miejsce w okresie dojrzałości płciowej, a także po menopauzie, kiedy to łechtaczka może nawet stać się 7 razy większa niż w chwili narodzin. Tylko spokojnie, te zmiany zachodzą stopniowo i wcale nie rzucają się w oczy.

8. Jest spokrewniona z penisem.
Choć mocno różni się od penisa, to w życiu płodowym łechtaczka i penis wytwarzane są z tych samych tkanek. Dopiero w 12. tygodniu od zapłodnienia (czyli w 14. tygodniu ciąży według obliczeń lekarza) zewnętrzne narządy płciowe są ukształtowane. To czas, gdy drogi rozwoju łechtaczki i penisa rozchodzą. Oczywiście dzieje się tak, jeśli wszystko przebiegnie prawidłowo, bo odstępstwa od tej reguły znane są w przyrodzie.
Wspólny start sprawia, że łechtaczka i penis są anatomicznie spokrewnione: mają żołądź, napletek, trzon i występuje w nich tkanka zdolna do erekcji. Na tym koniec podobieństw.

9. Ma ją Twoja suczka.
To prawda, wszystkie samice ssaków mają łechtaczki.


Stymulacja łechtaczki to niezawodny sposób na doprowadzenie kobiety do orgazmu. Większość kobiet nie ma problemu z osiągnięciem orgazmu łechtaczkowego, przy czym zaledwie 30% kobiet deklaruje możliwość przeżywania orgazmu waginalnego. Jak odkryli naukowcy zdolność doświadczania orgazmu waginalnego zależy od anatomicznego dystansu między łechtaczką a wejściem do pochwy. Im ta odległość mniejsza, tym większa szansa na szczytowanie waginalne.
Umysł jest jak spadochron. Jeśli nie jest otwarty nie działa
Odpowiedz
#2
Świetna ta nasza mości Pani ;p
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości