Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Antykoncepcja po aborcji
#1
Dziewczyny, któraś tu pisała ze po poronieniu można już zacząć brać pigułki anty. jeśli jest krwawienie, zastanawiam się jak się zabezpieczyć w najlepszy i najszybszy sposób. Myślę o wkładce,spiralce..mysli tylko kiedy ją można założyć ?chyba trzeba czekać do normalnego okresu tak?
Odpowiedz
#2
zazwyczaj chcą zakładać dopiero po 3 okresie, chociaż kiedyś na jakimś kursie (prowadzonym przez amerykanów) widziałam, że można od razu. pewnie jak byś się nie przyznała do poronienia, a po okresie było by ślicznie wyczyszczone, to dałoby radę szybciej. ale i tak potrzebujesz świeżej cytologii, masz taką?
Odpowiedz
#3
pigulki juz mozna zaczac ale dodatkowo zabezpieczac sie przez przynajmniej tydzien gumeczka. a spirala -super wynalazek -do zalozenia dopiero po oczyszczeniu sie wiec nie wczesniej niz po pierwszym okresie.
Odpowiedz
#4
Potwierdzam jako świeży użytkownik spirali.
super wynalazek. I bardzo żałuję że dawno na nią się nie zdecydowałam
ale z drugiej strony gdybym ja miała to bym Was nigdy pewnie nie poznała :p
Odpowiedz
#5
No to poki co zostają gumki...a mój facet ich nie cierpi :-/ i jest nieprzewidywalny ,wiec może kupie majtki z golfem hura
Odpowiedz
#6
Albo do porządnego rzemieślnika i pas cnoty ubawubawubaw
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości