Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Aparat kompaktowy Sony DSC-H70
#1
Mąż mój przyszły dostał jakiś czas temu aparat w pracy jako prezent za coś tam i leżał on sobie nieużywany. Teraz pomyślał że go sprzeda więc jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do zakupu. Chce za niego 450zl ale oczywiste ze cos tam z ceny zejdzie :-)
Brak faktury do sprzętu bo dostał go w prezencie.
   
[attachment=935]
Odpowiedz
#2
Ja prywatnie posiadam tej firmy aparaty (2 szt) ...są na prawdę rewelacyjne !!!łatwe w obsłudze, wytrzymałe, świetne robią zdjęcia (jakość)....oraz mają super rozwiązanie z baterią... starym mam z ładowarką zewnętrzną, nowy zaś ładuje jak telefon...kabelek do aparatu i do kontaktu...
polecam!!!
p.s. owieczka nie podpłaciła abym to napisał ;)
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości