Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

pielęgnacja włosów
Slyszalam o masce z wax. Podobno świetna.
ubaw ja też chcę być ciemna ubaw
Jak w tym dowcipie -jeśli blondynka ma ciemne odrosty to znaczy ze jej mózg jeszcze walczy ubaw
Odpowiedz
hehhe a co jest gorsze od blondynki ???
ciemna blondynka :P

maska jest rewelacyjna okok
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
Na pewno spróbuję czegoś z wax.
tylko nie dziś bo juz nigdzie nie kupię.
Odpowiedz
jeszcze zdradzę Ci sekret maska świetnie służy jak krem do golenia nóg.... :P
super poślizg dla maszynki, zmiękcza włos oraz nawilża skórę :D
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
No wylałam cały kubek kawy na włosy.
Hmmm. Może ciutenke ciemniejsze. Odrost napewno.
Nie są tak mocno żółte.
Może jutro spróbuję zrobić coś z łupin orzecha.
Odpowiedz
Na żółte włosy spróbuj płukanke z wodnego roztworu gencjany. ( koniecznie wodny, nie zawiera alkoholu który wysusza włosy) Fiolet niweluje żółć, przyciemnia i ochladza kolor.
Ewentualnie możesz dodać kropelke do porcji maski którą dajesz na włosy. Według mnie to fantastyczna sprawa.
Efekt Trzyma się na moich włosach mniej więcej tak długo jak popielata farba a nie niszczy ich i nie kosztuje zbyt wiele:)

"Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma"-J.Clarkson
Odpowiedz
Joka, przede wszystkim musisz postawić na pielęgnacje...ze zniszczonych włosów kolor się zdecydowanie szybciej wyplukuje.
No i niestety systematycznie podcinac te wlosy, które pamietaja rozjasnianie.

Braz z rozjaśnianych włosów zawsze będzie się wyplukiwal, nie ma na to metody.
Te farby bezamoniakowe naprawdę mniej niszcza wlosy ale faktycznie kolor szybciej się wyplukuje...ale cos za coś ;)
Musisz uzbroic się w cierpliwosc i dopoki nie zetniesz blondu farbowac i farbowac.
Uwazaj z plukaniem woda z cytryna, octem i wszelkimi kwasami, zwłaszcza w lato...bo to co prawda domyka łuski ale w kontakcie ze słońcem daje najlepszy ze wszystkich efekt rozjaśniania...a to jest to czego Ty nie chcesz ;)

No i farbowac kolorem z domieszką natury...te kolory z zerem po kropce...one najbardziej wnikaja w strukture wlosa, najmocniej przyciemniaja i najdłużej "zostaja".
Mozna je mieszac z innymi odcieniami, ktorych pragniesz ale dodana chociaz czes natury do koloru wzmacnia efekt.

Myślę, ze Twoja fryzjerka wie co robi...a Ty bys chcjala cudny efekt na jak najdluzej ale dopoki beda te rozjaśniane klaki...niemożliwe ;)

A plukanki przyciemniaj, nie jakos znacząco ale przy systematycznym stosowaniu efekt jest.
Ale te ziolowe tez wysuszaja a Ty tego musisz unikac...wiec uwaga na to.

Przyciemnia wlosy tez amla...to ajurwedyjski olejek...mialabys pielęgnacje i przyciemnianie w jednym ;)
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
Dokładnie tak jak to ujelas. Chciałabym mieć takie włosy jak świeżo po farbowanie. A tu dupa
Bardzo szybko farba zeszła z włosów i efekt jest taki ze odrosty teraz są bardzo widoczne.
fryzjerka stwierdziła że jak przyjdę na początku lipca to będzie ok.
ze włosy będą jako tako wyglądać.
A mnie szlag chyba prędzej trafi zanim te wlochy odrosna.
Żeby nie było tak widać odrostu to musze kombinować właśnie z przyciemnianiem.
Staram się dobre nawilzac i nie przesunąć włosów.
Ech. Zachciało mi się. Ciemnej głowy.
Odpowiedz
Ja to sie nie pitoliłam. Ścielam wszystko w uj :p Teraz mam swoje włosy nietknięte blondem, już je mogę związać w smieszny kucyk :D
Odpowiedz
Samos o nie szok
Ja swoje zapuszczam juz jakieś 3 lata.
miałam kłótnie i więcej nigdy tak krótko nie zetne. Wyglądałam jak księżyc w pełni.
Koszmar przy zapuszczaniu.
Ani związać ani w rozpuszczonych.
Nieeeee. To nie dla mnie.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości