Objawy poprzedzające miesiączkę.
#1
Exclamation 
Dziewczyny zastanawia mnie czy macie jakieś objawy które zaczynają się pojawiać na kilka dni przed miesiączką ?
U mnie oprócz mega wkur.... i agresji pojawiają się typowe problemy z przewodem pokarmowym mam mdłości pobolewa mnie żołądek oraz jelita odbija mi się mam gazy a do tego nie mogę jeść na 4 dni przed jadę na kiślu bananch i innych lekkich rzeczach dobani  dodatkowo czuję się jakbym połknęła balon czasem czuję się taka słaba bolą mnie kości i jest mi gorąco wręcz pali mnie twarz zly o wzruszeniach z byle powodu i łzach już nawet nie wspominam ( nie wiem może jestem jakimś ufokiem ) ubaw moje miesiączki nie są jakoś mega obfite ani bolesne zazwyczaj tylko pierwszego dnia potrzebuję tabletki przeciwbólowej i potem jest ok jedynie dokucza mi ból pleców. Popijam sobie czasem ziółka które niby mają łagodzić ten PMS mój facet krzyczy wtedy, że mam SMS i trzeba się ewakuować z domu... boisie wysmiewacz  macie jakieś swoje sposoby które pomagają Wam przetrwać te " ciężkie dni " a może wręcz odwrotnie macie to szczęście i wasze miesiączki są bezobjawowe ?
Nie oceniaj ludzi. Szanuj wszystkich bez wyjątku.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Objawy poprzedzające miesiączkę. - przez mishon - 09-09-2017, 13:51
RE: Objawy poprzedzające miesiączkę. - przez Unda - 14-09-2017, 00:23
RE: Objawy poprzedzające miesiączkę. - przez Iza - 14-09-2017, 15:34



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości