spirala dla nieródki
#21
Supernova o! ale to i tak zamierzałam zrobić :)
Odpowiedz
#22
Cytologia robiona w kwietniu pewnie nie będzie już ważna? Trzeba nową robic?
Odpowiedz
#23
tak, może być tylko z ostatnich trzech miesięcy
Odpowiedz
#24
ja nie rodzilam, mam sprirale i bardzo sobie chwalę :) aż zarymowałam :P
Odpowiedz
#25
(18-12-2013, 23:36)Anonimowa napisał(a): ja nie rodzilam, mam sprirale i bardzo sobie chwalę :) aż zarymowałam :P
czuje, że rymuje :D:hahaha:
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Odpowiedz
#26
(14-12-2013, 19:06)Supernova napisał(a): Nie, nie wadzą absolutnie. One są cieniutkie i miękkie. Znaczy nasi to czują, ale bardzo lekko, niczego nie uszkadzają, to jest jedynie uczucie, że coś tam wyczuwalnego jest. No chyba że się ma stosunki po pięć razy rano i wieczorem, no to tak, do lekkiego podrażnienia może dojść :D:D
ja mam nitki tak na makas przyciete, ze ani maz w trakcie nie czuje (a do malych nie nalezy, czasem mi nawet bol niechcacy sprawi:p) ani ja nie jestem w stanie palcami dosiegnac nitek, lekarz twierdzi ze sa ale bardzo krociutkie, ale ja ich nigdy nie czulam, spirale sprawdzam na usg, sama nie jestem w stanie :P musialabym miec chyba 30 centymetrowe palce haha :P
Tamponow uzywam i jest oki wszystko. jakby ktores z Was mialy jakies pytanka to sluze rada
Odpowiedz
#27
Anonimowa, wiesz moze gdzie we Wrocku zalozyc spirale na NFZ?
Odpowiedz
#28
wiem napisze Ci na pw
Odpowiedz
#29
(18-12-2013, 23:41)Anonimowa napisał(a): ja mam nitki tak na makas przyciete, ze ani maz w trakcie nie czuje
Ależ to Marta fajnie zabrzmiało, mąż :D
Jak ten czas leci.....
Odpowiedz
#30
sliczne dzieki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości