Zastrzyk hormonalny
#21
nie właśnie, jakoś nie wykazał mną zaintereswania.. ale zapisałam się na 28 prywatnie do gine, cudem ale wszystko będzie jasne :)
Odpowiedz
#22
i jak po wizycie? coś sie wyjasniło?
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#23
http://facet.wp.pl/nie-bedzie-tabletek-antykoncepcyjnych-dla-mezczyzn-fatalne-skutki-uboczne-testowanych-preparatow-6061385885664385g

Och ci biedni mężczyźni, mają stuki uboczne ubaw
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#24
Witam, odświeżam temat, z ciekawości czy któreś z Was stosują tą metodę antykoncepcji? Szukam czegoś dla siebie..
Odpowiedz
#25
Odkopuje wątek. Nie planuje ciąży wiec ta metoda antykoncepcji mnie bardzo przekonuje. Slyszalam tez, ze krwawienie sie moze zmniejszyc albo zaniknac, to juz w ogole bajka jak dla mnie. Ktoras z Was korzysta z tej metody?
Odpowiedz
#26
Miałam pare lat temu zastrzyk hormonalny , nie jest to dla mnie rozwiązanie / maiłam potworne bóle głowy i wzrost wagi o 8 kg/ więc ja ze swojej strony mam złe doświadczenia.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości