Emancypacja Kobiet
#1
W raz z zaparzeniem kawy do głowy wlazł mi taki wywód...kwiatek
Cokolwiek robisz w swoim życiu, gdziekolwiek podążasz bądź ZAWSZE swoim najwierniejszym kibicem! Nie rezygnuj z marzeń, planów tylko dlatego, że wymagają od Ciebie wysiłku, energii i czasu... czas i tak przemianie! A Ty? Ty tu zostaniesz... zrealizowana, dumna z SIEBIE lub... no właśnie, myślę, że wiesz co chcę powiedzieć...

Nie ma na świecie lepszej nagrody niż dumne odbicie w lustrze. Walcz! Walcz o SIEBIE bo to najlepsze co możesz sobie zafundować...

Ktoś pewnie powie aborcja to pozbywanie się problemu... też tak kiedyś myślałam. Z wielką śmiatłością powtarzałam jesteś gotowa na seks bądź gotowa podnieść jego konsekwencje...cóż życie samo zweryfikowało tę myśl...

Decyzję, którą podjęłam kilka lat temu była bardzo trudna...ale najlepsza jaką mogłam podjąć, są rzeczy, o których marzymy, których pragniemy i jesteśmy w stanie zrobić wszystko, aby je zrealizować i są takie, których bardzo nie chcemy... 

 Ludzie z wielką pasją używają pojęcia "gotowość" innymi słowy dojrzałość do podjęcia jakiejś aktywności: psychicznej, fizycznej, intelektualnej, emocjonalnej... milczymy tylko w kwestii gotowość rodzicielskiej... Jesteś w ciąży nie ważne czy chcianej czy nie masz zostać matką, rodzicem...nie ważne jakim...jakoś to będzie

Problem w tym, że nie chciałam być jakimś rodzicem, nie chciałam by jakoś to było... chcę zostać matką podejmując świadomą decyzję. A Kiedy ją będę podejmować będzie to czas kiedy stane się najlepszą wersją SIEBIE! Chce swojemu dziecku móc zaoferować coś nie tylko jakoś! 

To my kobiety po aborcji, właśnie my jesteśmy bardziej empatyczne niż nie jeden prolife. Jak to możliwe? A no tak, ze my walczymy o godne życie. Swoje i swoich przyszłych dzieci bądź tych, które już mamy!
Umysł jest jak spadochron. Jeśli nie jest otwarty nie działa
Odpowiedz
#2
tak właśnie działa nasze forum :)

http://45.media.tumblr.com/a559ac088fa9b...1_1280.gif
Umysł jest jak spadochron. Jeśli nie jest otwarty nie działa
Odpowiedz
#3
Super:))))
Odpowiedz
#4
Ekstra! :D
"Kiedy ludzie patrzą w ogień, ich oczy są bardzo szczere"  Haruki Murakami
Odpowiedz
#5
I w gore! I w gore! Mozna bez konca na to patrzec :)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości