Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Ogłoszenie: Infolinia Kobiet w Sieci
W ramach tematyki, wokół której się poruszamy możecie z nami skontaktować się nie tylko drogą poprzez forum, ale również telefonicznie.

Nasze telefony to:

725 892 134 (Plus) 

737 769 715 (Virgin) 

Ponieważ grupę wolontariuszek stanowią kobiet nie zrzeszone w żadnej organizacji, a telefon uruchomiony za własne pieniądze, miło nam będzie jeśli w ramach podziękowania doładujesz nam konto symboliczną kwotą 5,00 zł.

Z góry bardzo dziękujemy.

Zachęcamy również do "polubienia" fb'owego portalu Kobiet w Sieci, na którym będą pojawiały się aktualne informacje dotyczące działalności Grupy.
https://www.facebook.com/kobiety.wsieci/